Головна

Обладнання

Програмне забезпечення

Рішення

Сервіс

Новини

Інформація

Контакти

Автоматизація кафе, бару, ресторану

logo alta2

Вхід

Реєстрація нового користувача

  • Реєстрація

Вхід

Реєстрація нового користувача

Автоматизація кафе, бару, ресторану

Грамотно впроваджена система автоматизації кафе дозволяє отримати конкурентну перевагу та оптимізувати складську та фінансову сторони діяльності закладу харчування.

Сучасні і надійні системи автоматизації для ресторанів і кафе.

Встановлене програмне забезпечення спеціально розроблено для обслуговування клієнтів в сфері громадського харчування. У нашому каталозі представлено різноманіття моделей POS-систем для кафе, барів, піцерій, фастфудів, фудкортів та інших закладів швидкого харчування.

АВТОМАТИЗАЦІЯ
КАФЕ, БАРІВ, РЕСТОРАНІВ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ, РІВНЕНСЬКІЙ, ЖИТОМИРСЬКІЙ ТА ІНШИХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ

+380(67)380-75-60

Замовити

Компанія «АЛЬТА-ТРЕЙД» виконає автоматизацію кафе, бару чи ресторану, яка сприятиме підвищенню якості обслуговування відвідувачів, зробить роботу персоналу більш ефективною, а отже, підвищить прибуток. Наші фахівці підберуть типові рішення для вашого закладу, чи з задоволенням виконають індивідуальний проект. Допоможуть купити необхідне обладнання і ПЗ для автоматизації кафе, виконають монтаж, налаштування, проведуть навчання персоналу швидко і за доступною ціною. Автоматизація кафе, бару чи ресторану також дозволяє об'єднати в єдиний інформаційний простір всі робочі місця Вашого підприємства.

У нас Ви зможете купити все необхідне обладнання для успішної організації бізнесу, продуктивної роботи з обслуговування клієнтів та обліку коштів. Також у нас ви зможете придбати касові апарати або фіскальні реєстратори, включаючи найдешевші моделі на ринку Datecs MP-01 та Datecs FP-101 Smart. Наші фахівці допоможуть швидко їх зареєструвати у Фіскальній службі та ввести в експлуатацію

Автоматизація кафе «під ключ» швидко і недорого.

Звернувшись до нас, ви зможете купити програму автоматизації ресторанів кафе та барів, яка враховує індивідуальні особливості закладів. Звичні управлінські функції будуть доповнені високотехнологічними інструментами. Автоматизація кафе та інших закладів, виконана фахівцями компанії «Петербургторгсервіс», містить в собі рішення для кожного аспекту бізнесу - від замовлення і прийому продуктів до модернізації роботи персоналу і керуючих служб. Ми також проводимо консультації, модернізацію старого і продаж нового торгового обладнання.

Ми пропонуємо комплексні рішення з встановленим програмним забезпеченням, повністю готові до роботи.

 

У чому користь автоматизації кафе, бару чи будь-якого іншого закладу громадського харчування?

 

    Крім доступною вартості, до основних переваг автоматизації в кафе відносяться:
  • отримання точної інформації, які страви користуються особливим попитом
  • аналіз даних про те, в які дні відвідувань більше, а в які - менше
  • можливість максимально об'єктивно оцінити роботу офіціантів
  • можливість автоматично списувати продукти зі складу та розраховувати собівартість страв

Програма для автоматизації кафе дає можливість швидко і коректно формувати остаточний рахунок клієнта з урахуванням можливих знижок. Також забезпечить хорошу пропускну здатність, поліпшить планування продуктових запасів, забезпечить контроль дій персоналу. Автоматизація бару - це можливість отримати актуальну інформацію тут і зараз, внести зміни в меню, покращити роботу персоналу. Кращий спосіб в умовах зростаючого ринку підтримати рівень закладу на потрібній висоті, забезпечуючи його конкурентоспроможність, - це автоматизація кафе.