Головна

Обладнання

Програмне забезпечення

Рішення

Сервіс

Новини

Інформація

Контакти

Інформація для правовласників

logo alta2

Вхід

Реєстрація нового користувача

  • Реєстрація

Вхід

Реєстрація нового користувача

Всі зображення, що розміщені на веб-сторінці alta-trade.com.ua, включно з доменами 2-го рівня отримані з відкритих джерел.

Частина статей та інформації, що розміщені на веб-сторінці alta-trade.com.ua, включно з доменами 2-го рівня отримані з відкритих джерел. Деякі статті були відкориговані шляхом перекладу на українську мову.

Якщо ви є правовласником того чи іншого зображення, статті, фрагмету статті чи інформації, що знаходиться на сайті alta-trade.com.ua і не бажаєте, щоб воно і далі знаходилося на нашому сайті, ми готові видалити його. Якщо Ви бажаєте, щоб для зображення, статті, фрагмету статті чи інформації, що знаходиться на сайті alta-trade.com.ua, і яке є Вашою власністю, було вказано авторство чи власність, то ми готові розмістити цю інформацію, з посиланням на оригінал.

Для цього вам необхідно відправити лист на адресу електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Прохання надати наступні дані:
  • Документальне підтвердження наявності у вас прав на матеріал, захищений авторським правом: відсканований документ з печаткою, або інша інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати вас як власника прав даного матеріалу.
  • Ваші контактні дані: телефон, електронна пошта.

Всі скарги, що надходять будуть розглянуті в порядку їх надходження. У разі необхідності ми зв'яжемося з вами.