Головна

Обладнання

Програмне забезпечення

Рішення

Сервіс

Новини

Інформація

Контакти

Автоматизація торгівлі

logo alta2

Вхід

Реєстрація нового користувача

 • Реєстрація

Вхід

Реєстрація нового користувача

Автоматизація торгівлі

Автоматизація магазину, чи іншого об'єкту торгівлі, дозволяє легко систематизувати значні товарні та фінансові операціії, зменшити час очікування клієнта в черзі, значно зменшити наявність неліквідних товарних залишків та посилити контроль за дотриманням касової дисципліни.

Сучасні і надійні системи автоматизації для торгівлі.

Вести бізнес по-сучасному, підвищивши рівень сервісу, допоможе автоматизація обслуговування покупців. Ваша торговельна точка стане більш приваблива для клієнтів, якщо ви будете використовувати новітні комп'ютерні програми та системи. Правильно підібрати їх і реалізувати проект автоматизації торгівлі Вам допоможуть в Хмельницькій, Рівненській, Житомирській та інших областях України фахівці компанії "АЛЬТА-ТРЕЙД".

АВТОМАТИЗАЦІЯ
ТОРГОВИХ ВІДДІЛІВ, МАГАЗИНІВ, СУПЕРМАРКЕТІВ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ, РІВНЕНСЬКІЙ, ЖИТОМИРСЬКІЙ ТА ІНШИХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ

+380(67)380-75-60

Замовити
 
  Серед основних переваг автоматизації об'єктів торгівлі можна виділити:
 • управління великим асортиментом;
 • підвищення швидкості та якості обслуговування;
 • швидкий прийом великої кількості товару;
 • звіт продажів по товарах і їх прибутковості;
 • контроль персоналу, запобігання продажу необлікованого товару;
 • контроль залишків товару і продуктів, полегшення інвентаризації;
 • оптимізація поставок в магазин.

Автоматизація магазинів, супермаркетів та інших об'єктів торгівлі передбачає установку такого торгового устаткування як: POS-термінали, касові апарати чи фіскальні реєстратори, ваги, сканери штрих-кодів, чекові принтери та принтери етикеток, а також впровадження спеціалізованого програмного забезпечення, купити яке в Хмельницькій, Рівненській, Житомирській та інших областях України можливо у компанії "АЛЬТА-ТРЕЙД".

Ми проводимо професійну автоматизацію кіосків, торгових відділів, магазинів, супермаркетів, забезпечуючи ефективність і комфорт робочих місць касирів, фасувальників, товарознавця, бухгалтера.

  Фахівці компанії «АЛЬТА-ТРЕЙД»:
 • надають послуги з доставки обладнання та встановлення програмного забезпечення в магазин;
 • здійснюють пуско-налагоджувальні роботи, реєстрацію в податковій інспекції;
 • проводять технічне обслуговування фіскальних реєстраторів.

Крім того у нас ви можете замовити навчання роботі з торговим обладнанням і програмним забезпеченням для обслуговуючого персоналу супермаркету.

Для оптимізації робочого місця касира вам буде потрібно встановити POS-термінал з спеціалізованим програмним забезпеченням, фіскальний реєстратор, сканер штрих-кодів.

Також основне обладнання для торгівлі може бути доповнено електронними вагами, дисплеєм покупця, детектором валют і грошовим ящиком (вартість проекту можна уточнити у менеджерів «АЛЬТА-ТРЕЙД»). Наявність POS-терміналу дозволяє приймати оплату готівкою і кредитними картами, використовувати програми лояльності, видавати докладний звіт про продаж, передавати дані в систему обліку.

Практично кожен магазин оснащений складським приміщенням, яке також можна обладнати сучасними технологіями за доступними цінами, запропонованими АЛЬТА-ТРЕЙД. Для автоматизації складу використовуються фасувальні ваги, сканер, принтер етикеток.

Робоче місце товарознавця ми рекомендуємо оснастити офісним комп'ютером з спеціалізованим програмним забезпеченням, комунікаційним обладнанням, лічильником банкнот, принтером етикеток і сканером штрих-кодів.

Більш детальну інформацію по автоматизації ви можете отримати за контактним телефоном +380(67)380-75-60;