Головна

Обладнання

Програмне забезпечення

Рішення

Сервіс

Новини

Інформація

Контакти

Автоматизація торгівлі

logo alta2

Вхід

Реєстрація нового користувача

  • Реєстрація

Вхід

Реєстрація нового користувача

Сучасні реалії роботи в умовах низького попиту та високої конкуренції вимагають максимальної оптимізації процесів торгівлі. Тому, з впевненістю можливо сказати, що автоматизація процесів торгівлі є важливою передумовою розвитку торгової організації. 

Компанія "АЛЬТА-ТРЕЙД" здійснює автоматизацію магазинів і мінімаркетів, супермаркетів і гіпермаркетів. Спектр наших рішень дозволяє професійно автоматизувати весь ланцюжок продажів - від обладнання торгового залу до оснащення складу, автоматизації мобільної торгівлі.

Ми пропонуємо рішення для магазинів будь-якого формату та масштабу. Якою б не була специфіка магазину - ми забезпечимо повний спектр рішень для його автоматизації. Food, fashion, DIY, Drogery, магазин біля дому, аптека - в будь-якому регіоні України ми забезпечимо повний спектр рішень для того, щоб ваша торгівля була сучасною і успішною.

Розвиток технологій для автоматизації торгівлі. Наші технології розвиваються разом з нашими клієнтами, і часто передбачають їх задуми. Ми стежимо за світовими тенденціями, освоюємо найсучасніші підходи і прагнемо пропонувати рішення, які відповідають стратегії розвитку бізнесу клієнтів.