Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/altatrad/public_html/templates/corpway/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/altatrad/public_html/templates/corpway/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Головна

Обладнання

Програмне забезпечення

Рішення

Сервіс

Новини

Інформація

Контакти

Новини

logo alta2

Вхід

Реєстрація нового користувача

  • Реєстрація

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/altatrad/public_html/modules/mod_s5_box/tmpl/default.php on line 29

Вхід

Реєстрація нового користувача

cash registerОприлюднено проект постанови КМУ, яким затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО

Нагадуємо, що однією з новацій податкової реформи-2017 є розширення сфери застосування РРО шляхом запровадження їх обов’язкового застосування для платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Як повідомляв Мінфін, до 31.03.2017 р.  Кабмін має встановити Перелік товарів, які підлягатимуть застосуванню РРО.

VTNE T2K 1Ми раді повідомити, що "АЛЬТА-ТРЕЙ" починає співпрацю з ТОВ "Кіровограградський завод вагодозуючого обладнання", що розташований в Кропивницький. 

ТОВ «Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання» був сформований в 2000 році   в місті Кіровограді на базі  заводу «Дозавтомати», який заснований в 1939 році і є членом асоціації українських ваговиробників «Укрвага». 

З того часу завод перетворився на провідного виробника ваг  в Україні.

 

1000189332

Приватбанк призупинив видаткові операції за рахунками до 9:00 20 грудня і тимчасово призупинив карткові витратні транзитні акції. Про це вказано в повідомленні Приватбанку про регламент роботи на понеділок 19 грудня 2016р.

"Шановні клієнти!

У зв'язку з з проведенням процедури націоналізації, інформуємо Вас про регламент роботи банку з операціями корпоративних клієнтів на 19.12.2016р.:

  • усі видаткові фінансові операції за рахунками, що надійшли до банку, будуть виконані, починаючи з 9:00 20.12.2016р.
  • карткові видаткові транзакції (за корпоративними картками та "Ключу до рахунку") також тимчасово не обслуговуються.
  • всі прибуткові операції (надходження на картки та рахунки) працюють в стандартному режимі.

Приносимо вибачення за доставлені незручності, що виникли з незалежних від нас обставин.

ПриватБанк"

Саме таке повідомленя було розміщено в аккаунтах користувачів ПРИВАТ24 для бізнесу.

Як повідомляли Українські Новини, 18 грудня Кабінет Міністрів офіційно підтвердив рішення націоналізувати Приватбанк і призначити головою правління екс-міністра фінансів Олександра Шлапака.