Головна

Обладнання

Програмне забезпечення

Рішення

Сервіс

Новини

Інформація

Контакти

Фіскальні реєстратори

logo alta2

Вхід

Реєстрація нового користувача

 • Реєстрація

Вхід

Реєстрація нового користувача

Фіскальний принтер Datecs FP-320 (Код: )

Рейтинг:
Ціна: 14263.00 UAH
 • Програмованих товарів (послуг): 20000
 • Символів у найменуванні товарів: 75
 • Кількість груп із оподаткування товарів: 5 - з позитивним підсумком розрахунків, у тому числі неоподатковувана група для операцій продажу; 5
 • Види оплати: Доступно для програмування до 10 типів оплати (Готівка, чек, кредит, платіжна картка та інші)
 • Технологія друку: Лінійний термодрук
 • Витратні матеріали: Термопапір: ширина (57,5 ± 0,5) мм або ширина (80,0 ± 0,2) мм.
 • Датчик закінчення паперу: ТАК
 • Інтерфейси підключення: Ethernet, RS232 (COM), Mini USB
 • Живлення: 24 В постійного струму з номіналом 2,1 А
Кількість: 

Datecs FP-320 - реєстратор розрахункових операцій з широкою сферою застосування. Він підійде для автоматизації робочого місця касира в магазині (в т.ч. інтернет-магазині), сфері послуг, аптеці, ломбарді, кафе та інших закладах торгівлі та HORECA. Відмінний набір функцій, висока якість друку, надійність і розширені можливості - цей фіскальний реєстратор порадує Вас своїми можливостями і ціною.

Сфера використання: 
Магазини (в т.ч. точки видачі інтернет-магазинів), мінімаркети, кіоски, аптеки, ломбарди, кава, ресторани, підприємства сфери обслуговування та ін.
 

5 переваг Datecs FP-320

1. Більше, ніж просто фіскальний реєстратор

Законодавчі зміни по РРО 2015 зобов'язали використовувати РРО практично всіх підприємців, які беруть оплати готівкою (крім торгівлі на ринках і дрібнороздрібної пересувної торгівлі). Для багатьох підприємців покупка РРО - це вимушена міра. Але чому не витягти з неї додаткову користь? Одна з переваг фіскальних реєстраторів Datecs - наявність, крім фіскальних функцій, додаткових можливостей.
 
Конфігуратор чеків, звітів та купонів дозволяє реалізувати програми лояльності прямо на робочому місці касира: створювати купони на знижку в залежності від складу покупки клієнта; друкувати на чеках і купонах зображення і штрих-коди; виводити в Z-звіти необхідну бухгалтерії інформацію - словом, робити життя ваших співробітників простіше і зручніше, а ваш бізнес - успішніше.
 
Віддалене адміністрування. Скільки часу і грошей ви витрачатимете на виїзди технічних фахівців? З Datecs FP-320 більшість операцій можна здійснити віддалено, що скоротить простої і витрати. Програмування товарів, налагодження та адміністрування - все це ваш ЦСО зможе робити віддалено.

2. Відповідність всім вимогам законодавства 2015

Останні роки сфера регулювання РРО динамічно змінювалася, з'являлися все нові й нові вимоги. Datecs FP-320 відповідає всім законодавчим вимогам: контрольна стрічка в електронній формі, передача даних до органів фіскальної служби тощо. Встановивши такий фіскальний реєстратор, Ви можете бути впевнені в тому, що претензій з боку контролюючих органів у вас не буде.

3. Висока якість і надійність

Фіскальний апарат Datecs FP-320 заснований на термопринтері SEWOO виробництва Корея. Це надійний принтер, з великим запасом ресурсу, стабільною роботою, високою якістю друку. Вирішивши купити такий принтер, ви робите відмінну інвестицію у свою інфраструктуру і захищаєте себе від проблем з поломками, збоями та іншими неприємностями.

4. Універсальність

Функціональність цієї фіскального принтера дозволяє застосовувати його в будь-якій установі торгівлі, сфери послуг або общественгного харчування. Чим би ви не торгували, які б послуги ні надавали - ви можете, не замислюючись, встановлювати Datecs FP-320 і бути впевненим, що він задовольнить потреби Вашого бізнесу.
 

5. Зручність і вигоди експлуатації

Касові робочі місця будуть організовані грамотно: апарат можна розмістити на горизонтальній або вертикальній поверхні; він має низький рівень шуму, знижене енергоспоживання і безліч інтерфейсів підключення: RS-232, USB, Ethernet, які дозволяють підключитися до будь-якого ПК або POS-терміналу.
 
Принтер може бути розміщений на вертикальній або горизонтальній поверхні, закріплений на стіні. Мінімальний рівень шуму робить свій внесок у поліпшення умов праці касирів.

Економічна обгрунтованість

 • Зниження експлуатаційних витрат відбувається, зокрема, за рахунок надійності і ресурсності апарату.
 • Скорочення витрат на розвиток. За рахунок інноваційності вироби і високих функціональних характеристик вам нескоро знадобиться оновлювати парк фіскальних реєстраторів.
 • Скорочення витрат на касову стрічку (контрольна стрічка формується в електронному вигляді, паперова версія не потрібно). У роздрібній мережі тільки це дає економію близько 3 000 грн. на 1 реєстратор на рік.
 • Знижений електроспоживання в порівнянні з 2-станційними реєстраторами.
 • Скорочення витрат на адміністрування та управління.
 • Зниження витрат на організацію систем лояльності та бонусні операції на касовому місці.
 • Можливість нарощування функціональності. Перелік утиліт і функціональних модулів, доступних на сайті виробника, буде постійно поповнюватися, і ви зможете розширювати можливості реєстратора без додаткових витрат на обладнання.
 • Низькі витрати на інтеграцію за рахунок протоколів.
Copyright www.maxx-marketing.net