Головна

Обладнання

Програмне забезпечення

Рішення

Сервіс

Новини

Інформація

Контакти

Магнат

logo alta2

Вхід

Реєстрація нового користувача

  • Реєстрація

Вхід

Реєстрація нового користувача

hotel 1
 Магнат - програмне забезпечення для автоматизації закладів готельного господарства, санаторіїв, будинків відпочинку. Програмний комплекс "Магнат" дозволяє вирішити великий спектр питань діяльності готельного закладу як то бронювання номерів (включаючи інтернет-бронюваня), організація харчування клієнтів, організація прибирання номерів та заміни білизни, виконання доручень персоналу та ін. 

Переваги системи


Інтуітивно зрозумілий дизайн

Інтерфейс програми надає Вам можливості для швидкого пошуку і відображення даних. (Таблиці, фільтри, журнали, звіти)

Економія часу

Система МАГНАТ дозволить Вам заощадити час на оформлення клієнтів і, можливо, скоротити кількість обслуговуючого персоналу з обліку.

Адаптивність звітів та налаштувань

Система МАГНАТ передбачає можливість самостійного створення додаткових звітів. Гнучка система прав доступу дозволить обмежити користувачів по їх правам.

МОДУЛІ СИСТЕМИ

ШАХМАТКА

Шахматка номерів візуально відобразить завантаженість готелю. Тут ви можете відразу вибрати вільний номер і виконати бронювання номера або поселення, виписати рахунок чи створити документ з оплати.

ЗАМОВЛЕННЯ

Всі замовлення ви можете знайти в табличному варіанті за допомогою гнучкого фільтру. Тут ви зможете проконтролювати заборгованість і виконати операції по оплаті.

ФІНАНСИ

Всі фінансові документи зберігаються в цьому вікні. Тут так само можна застосовувати фільтр за необхідними параметрами для відбору документів. Створювати прибуткові та видаткові фінансові документи.

ЗАВДАННЯ

Для того, щоб не забути зробити що-небудь, скористайтеся модулем завдань, які нагадають Вам розбудити клієнта в потрібний час, викликати таксі, доставити вечерю або привітати з днем народження.

СКЛАД

За допомогою модуля складу Ви зможете враховувати товар в холодильниках - міні-барах, вчасно їх поповнювати і вести облік товарів.

ОБЛІК ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ

Програма дозволить вам враховувати кількість чистої і брудної білизни в номерах, чи автоматично при виселенні з номера або через виконаний наряд на роботу покоївки.

НАРЯДИ НА РОБОТИ

Основними нарядами на роботу є прибирання номерів. Ви друкуєте список номерів з прибирання, покоївка їх виконує і здає вам наряд з позначками про виконання і доповненнями. Так само ви можете зробити наряд на роботу для сантехніка, електрика або будівельника.

Система харчування

За допомогою модуля харчування Ви зможете розподілити Ваших клієнтів по місцях за столиками і прийняти замовлення на попереднє харчування по різним типам. Для їдальні ви зможете отримати звіт по сервіровці столів по місцях і за типами харчування.

БРОНЮВАННЯ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

За допомогою простої програми LibroServer налаштовується система бронювання через інтернет без установки Apache і PHP. Отриманий замовлення відразу ж потрапляє в завдання оператору.