Головна

Обладнання

Програмне забезпечення

Рішення

Сервіс

Новини

Інформація

Контакти

Автоматизація складу

logo alta2

Вхід

Реєстрація нового користувача

  • Реєстрація

Вхід

Реєстрація нового користувача

Автоматизація складу

Від того, як проведена автоматизація складу, багато в чому залежить успішність вашої компанії. На складі загубилися кілька коробок, а виявилися лише після закінчення терміну придатності продукції? Клієнту відвантажили не той товар? У першому випадку ви втратите певну суму грошей, у другому - можете втратити клієнта. У конкурентному бізнес середовищі не можна ігнорувати ці чинники. Краще рішення проблеми - це автоматизація складу на підприємстві.

Автоматизація складської логістики: сучасний підхід та використовуване обладнання.

Сучасний підхід до даного процесу має на увазі використання торгового обладнання із застосуванням технології штрихкодування і програм для управління складом. З обладнання для автоматизації складу вам знадобляться: сканери штрих-кодів і принтери етикеток для приймання і легкого оперування товарами, термінали збору даних для швидкого пошуку товарів і інвентаризації. Пропоновані нами програми - це сучасні рішення, серед яких ви обов'язково знайдете найбільш підходяще для вашого бізнесу.

АВТОМАТИЗАЦІЯ
СКЛАДУ
У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ, РІВНЕНСЬКІЙ, ЖИТОМИРСЬКІЙ ТА ІНШИХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ

+380(67)380-75-60

Замовити

Приймання та відвантаження товару

При ручному прийманні чи відвантаженні товару, існує висока вірогідність помилки. Автоматизація приймання та відвантаження дозволить значно пришвидшити час приймання ТМЦ, скоротити кількість помилок при зборі замовлення і прискорити комплектацію замовлення.

ТЕРМІНАЛ ЗБОРУ ДАНИХ (ТЗД) - використовуючи цей мобільний комп'ютер з вбудованим сканером штрих-коду ви прискорите приймання товару і скоротите помилки персоналу. Комірникові досить відсканувати штрих-коди з товарів або упаковок товарів, які приймаються, і програма сама повідомить про нестачу або надлишок ТМЦ. З ТЗД ви можете за кілька секунд вивантажити дані в облікову програму.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКУВАННЯ І ФАСУВАННЯ НА СКЛАДІ

Якщо товари приходять на склад без штрих-кодів, то для прискорення подальшої роботи складу, необхідно їх промаркувати етикетками зі штрих-кодом і іншою необхідною інформацією. Якщо ви приймаєте ваговій товар у великих обсягах, а потім розфасовуєте невеликими порціями, такий товар також потрібно забезпечити етикеткою зі штрих-кодом.

ПРИНТЕР ЕТИКЕТОК - При виборі принтера етикеток необхідно брати до уваги кілька чинників - скільки етикеток буде друкуватися в день, терміни оборотності продукції, умови зберігання продукції розмір етикетки. Ці фактори визначають ресурс друку принтера, тип витратних матеріалів (термо або термотрансферні етикетки), роздільну здатність друку принтера. Так само при виборі принтера зверніть увагу на наявність відрізчика або відділювача етикеток. Вони дозволять прискорити процес маркування.

 

ВАГИ З ДРУКОМ ЕТИКЕТОК - в більшості випадків вони потрібні складу при магазині продуктів. У вагах найчастіше використовується термодрук, яка забезпечує збереження інформації на етикетці до півроку. Ваги можуть використовуватися автономно або друкувати завдання з програми.

 

ІНВЕНТИРИЗАЦІЯ НА СКЛАДІ

Проведення регулярних інвентаризацій підвищує точність обліку, дозволяє робити більш точні замовлення постачальникам, а найголовніше скорочує розкрадання. Якщо цей процес не автоматизований, то проведення інвентаризації навіть на невеликому складі може паралізувати роботу на кілька днів. Значно полегшують і прискорюють процес інвентаризації використання терміналів збору даних. За допомогою ТЗД можливо швидко ввести залишки ТМЦ та передати їх у облікову програму.

АВТОМАТИЗАЦІЯ СКЛАДУ НА RFID

Технологія RFID передбачає безконтактне зчитування інформації. Дані про товар - його найменування, ціна, унікальний код і інше - кодуються в спеціальну RFID-позначку. Ці мітки зчитуються антенами на відстані від 1 до 7 метрів, причому мітка може лежати в коробці або іншій тарі.

RFID дозволить в кілька разів прискорити приймання - досить пронести товар крізь RFID-портал і антени зчитають точну кількість ТМЦ, що приймаються товарів. Ці дані з антен можна передавати в облікову програму.

Інвентаризація на RFID проводиться в 10 разів швидше. Це відбувається завдяки тому, що не потрібно шукати штрих-код товару. Причому точність інвентаризації так само підвищується. Якщо співробітники проводять інвентаризацію на штрих-кодах, то вони можуть невірно ввести кількість товарів, на RFID у кожного товару код унікальний і можливості ввести щось руками немає. Для інвентаризації використовуються спеціалізовані термінали збору даних з RFID антеною.

Цю технологію можна також використовувати при відвантаженні для перевірки зкомплектованого замовлення. Перед відправкою ви можете просканувати коробку з товарами і переконатися на 100%, що саме в ній лежить. Відкривати коробку при цьому не потрібно, антена розпізнає товари крізь неї.